Každý magnet má dva póly, ktorý si vyberieš ty?

Verím, že každý človek je ako magnet. Dokáže prirodzene priťahovať ostatné magnety. Má to však jeden háčik:

“Videl si už niekedy, čo sa stane s magnetmi, ktoré sú k sebe otočené rovnakými pólmi?”

ÁNO - ODPUDZUJÚ SA!

Rovnako je to aj s mužmi a ženami. Keď nevieš, ako na to, tak môžeš ženy prirodzene odpudzovať, aj keď to s nimi myslíš dobre.

Ani nevieš prečo, ale je to proste tak. A to, predpokládam, nechceš, nemám pravdu?

Ja tiež nie. A preto som pre teba pripravil konečne niečo, čo ti dá odpovede na otázky, ktoré už dlho v sebe riešiš.

Na praktickom živom tréningu Magnet na ženy LIVE ti ukážem, ako sa môžeš vďaka správnym postupom zmeniť z odpudivého magnetu, na magnet, ktorý prirodzene priťahuje ostatné magnety. To by bolo, čo?

Nie, nemyslím tým ostatných chlapov, ale ženy 🙂

Chcem, aby si vedel, že...

Dnes si nekupuješ lístok na seminár…
ale nástroje premeny z obyčajného chlapca na chlapa, ktorý priťahuje ženy prirodzene ako magnet

Možno sa budeš čudovať, keď ti poviem, že tento seminár nie je o ženách (aj keď aj tie prídu), ale o TEBE.

Nebude to o tom, ako baliť baby, ale ako makať na sebe a SPOZNAŤ LEPŠIE SAMÉHO SEBA.

A dovoliť si prejaviť sa. V plnej paráde.

Spolu s mojimi hosťami ti ukážeme spôsoby a nástroje, ako niečo zmeniť - krok po kroku, vďaka čomu sa naučíš:

 • Ako môžeš vďaka tomuto jednoduchému tréningu denno denne spoznávať nové ženy a to s radosťou, bez strachu z odmietnutia či oslovenia
 • Chceš, aby na teba takmer každá žena reagovala pozitívne a chcela sa s tebou baviť aj naďalej? Prezradím ti, čo by si nikdy nemal robiť pri zoznamovaní sa s neznámou ženou v akejkoľvek situácii, aby si to nepokašľal
 • Ukážem ti málo známy spôsob, ako môžeš dramaticky zvýšiť šancu, že konečne narazíš na tú pravú a pritiahneš si do života ženu svojich snov
 • Na to, aby si sa s ňou mohol dlho rozprávať, potrebuješ “dar reči” a vyznať sa do témy, je tak? ANI NÁHODOU! Dozvieš sa, ako sa môžeš rozprávať so ženami prakticky o čomkoľvek celé hodiny zaujímavo a pútavo, aj keď o danej téme nemáš poňatia...
 • Získaš konkrétne tipy, ktoré ti pomôžu okamžite zlepšiť tvoju charizmu a prvý dojem, aby si nezabíjal tvoje šance u žien ešte skôr, ako vôbec otvoríš ústa
 • Odhalím ti tajomstvo, ako môžeš behom 3 sekúnd vyčariť žene úsmev na tvári a potešiť ju, aby sa s tebou rada bavila a chcela ťa lepšie spoznať
 • Jednoduchý návod, ako si môžeš okolo seba okamžite vytvoriť podporné prostredie, aby si sa posúval neustále vpred, motivoval si sa a dosahoval svoje ciele s oveľa väčšou istotou, ako kedykoľvek pred tým
 • Pravdu o tom, ako môžeš aj ty získavať kontakty od žien, ako na bežiacom páse a dohadovať si každý týždeň 3 - 4, niekedy dokonca až 5 stretnutí s novými ženami (samozrejme, ak toľko budeš chcieť a zvládať)
 • Dám ti návod, ako pripravíš nezabudnuteľné prvé stretnutie (dokonca aj s nízkymi nákladmi), na ktoré budú ženy myslieť ešte niekoľko dní a budú horieť túžbou po tom, aby sa s tebou mohli znova stretnúť
 • Naučím ťa najlepší spôsob, ako v nej vyvoláš túžbu po tebe už počas vášho prvého stretnutia (alebo ešte dlho pred ním), aby si ťa už od začiatku zaškatuľkovala ako milenca či potenciálneho partnera a nie iba ako “kamaráta"  
 • Prezradím ti 5 jednoduchých aktivít na každý deň, vďaka ktorým  sa konečne staneš chlapom, po akom ženy túžia do vzťahu (aj na sex)
 • Odhalíš životne dôležité rozdiely medzi kamarátom a potenciálnym milencom či priateľom, vďaka čomu ťa budú ženy vnímať ako potenciálneho partnera do života (dokonca aj tie, ktoré už poznáš)
 • Ukážem ti celý systém, ako sa dostaneš z randenia až do vzťahu krok po kroku a ako následne udržíš tú iskru medzi vami aj desaťročia bez toho, aby si o ňu prišiel
 • A mnoho ďalšieho…

Môže sa ti zdať, že toho bude až príliš veľa. Priznávam:

Preberieme spolu množstvo vecí, ktoré ti možno dojdú až na 2 - 3X

A to je úplne v poriadku.

Ako sa hovorí:

“Nikto učený z neba nespadol”

Ani ja nie. A taktiež:

“Opakovanie je matka múdrosti”

Strávime spolu 3 dni nabité informáciami a (HLAVNE!) praktickými ukážkami. To aby ti nešla hlava prasknúť, ale aby si okamžite vedel, ako to môžeš aplikovať vo svojom živote a dosahovať rýchle výsledky.

Pretože, o tom to koniec koncov je, no nie? Aby si mal výsledky...

Chcem, aby si si uvedomil, ako obrovsky komplexná táto téma “mužov a žien” je. Po tomto tréningu však veľa vecí pochopíš a naučíš sa ich jednoducho riešiť.

Ak si už bol na niektorom z mojich tréningov, tak zhruba vieš, do čoho ideš. Ja ti však sľubujem, že na tomto tréningu bude plno vecí, ktoré možno aj vieš (no nerobil si ich doteraz), ale aj mnoho takých, ktoré ťa ešte viac obohatia a posunú o 2,3 či 4 levely ďalej.

Celý tréning som nadizajnoval tak, aby si dané veci, praktiky a informácie vedel sám použiť v rôznych situáciách, do ktorých sa so ženami dostaneš. Budeš to mať zakódované hlboko v hlave a vynorí sa ti to práve vtedy, keď to budeš najviac potrebovať.

A ty povieš či spravíš tú správnu vec v danom okamihu. To by bolo, čo?

Je to, ako keď sa učíš jazdiť na bicykli…

Môžeš si pozrieť desiatky a stovky videí, ale kým nenasadneš na bicykel a nevyskúšaš si to v praxi, tak nevieš, či to naozaj dokážeš.

Tak isto je to aj s prirodzeným priťahovaním žien, vďaka tvojej novej, ešte lepšej osobnosti.

Môžeš si pozrieť videá alebo si prečítať knihu a ísť von to vyskúšať?

ÁNO, samozrejme, že môžeš!

Ale, čo sa stane potom?

Prvý krát pravdepodobne spadneš a “narazíš si čumák.”  A celý svet (alebo aspoň tá baba, ktorú si tak veľmi chcel) sa ti bude smiať 🙁

Viem, všetky začiatky sú ťažké.

Nebolo by lepšie a príjemnejšie, keby si si to prvý krát vyskúšal v bezpečnom prostredí? Pomohlo by ti, keby si mal pomocné  kolieska a niekto ťa istil? Keby to bolo zábavnou a hravou formou, aby ťa to bavilo?

Ja verím, že áno.

A presne takto to budeš robíme na živom tréningu Magnet na ženy LIVE.

Veľa vecí už možno poznáš z videí, článkov alebo kníh. Tu si ich však aj reálne nacvičíš v praxi. Ja, môj tím a ostatní chlapi ti budeme oporou, ktorá ti nedovolí “spadnúť”.

Krok za krokom ti ukážeme, ako na to. No nemôžeme to celé spraviť za teba.

Na tréningu ti ukážeme smer, ktorým sa môžeš vydať. Rozhodnutie, či tak urobíš, je na tebe.

Verím, že nakoniec budeš nebojácne “šliapať do pedálov” a všetkým ukážeš chrbát ako Sagan 🙂

Ale ani Sagan to nedokázal sám, a nie hneď…

Učil sa od ľudí, ktorí mali výsledky a vyznali sa v bicyklovaní. A potom bicykloval. A práve preto by si mal prísť na živý tréning Magnet na ženy LIVE:

Uč sa od tých, ktorí majú výsledky

Živým tréningom ťa bude celú dobu sprevádzať:


Michal Kopecký

Autor bestsellerov Príťažlivosť, Ako ju získať a zakladateľ akozbalit.sk. Pomáha chlapom byť lepšími po všetkých stránkach a prináša tak ženám lepšie zážitky. Jeho kurzami a živými tréningami do dnešného dňa prešlo vyše 3500 chlapov, ktorí získali viac sebavedomia, sexu, našli si priateľky či získali ženu svojho života. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme či komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene tým, akí sú a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty „pickuperov“.


A každý deň prídu aj hostia, ktorí ťa posunú ešte ďalej!

Joška Širůčka

Joška Širůčka

Téma: Umenie prehrávať

Joška nie je žiadny profesionálny spíker, športovec, celebrita ani milionár. Je to obyčajný chlap z rád Michalových klientov, za ktorým stoja jeho činy. Joška sa dokázal dostať z vplyvu alkoholu, nešťastných lások, nízkeho sebavedomia a ďalších život obmedzujúcich návykov a dokázal za posledných 5 rokov neskutočným spôsobom zlepšiť svoj život. Vybudoval si meno v nadnárodnej spoločnosti, cestuje po celom svete a je úspešným chlapom, ktorý sa nebojí na sebe zapracovať a nebojí sa vychádať zo svojej zóny komfortu. Joška bude hovoriť o silnej téme „Umenie prehrávať“, ktoré ti pomôže viac veriť v samého seba!

Michal Kučera

Michal Kučera

Téma: Majstrovstvo čohokoľvek

Michal Kučera je autorom knihy "Geniální mysl", ktorá dokáže akcelerovať schopnosť učiť sa a získávať nové zručnosti aj u tých, ktorých zavrhli ich vlastní učitelia. Sám sa vďaka technikám efektívneho tréningu a štúdia stal najlepším predajcom hneď v dvoch firmách a vo svojich 24 rokoch nastupuje na pozíciu manažéra. Za rok tréningu hral na klavíri na takej úrovni, že sa živil ako barový klavírista. Za tri dni sa naučil zložiť rubikovú kocku pod vodou na jediný nádych a za tri týždne ovládol jeden z najťažších silových kúskov planéty - zhyb na jednej ruke. A podelí sa s tebou o to, ako to všetko dokázal - a naučí to aj teba.

Katarína Šprincová

Katarína Šprincová

Téma: Perfektná mužská tvár

Katarína Šprincová sa od roku 2008 profesionálne venuje oblasti poradenstva starostlivosti o seba. Pomáha ženám i mužom naučiť sa tipy a triky jednoduchej, no zároveň účinnej domácej starostlivosti. A hlavne ich zaradenie do každodennej rutiny. V roku 2014 založila projekt Skvelé žienky, kde organizuje pre ženy kurzy a workshopy v oblasti osobného rozvoja, krásy a kreativity. Svoje pôsobenie aktuálne rozšírila projektom Skvelí ľudia, ktorý je určený pre všetkých, ktorí majú chuť sa stretávať, spájať, vzdelávať, rozvíjať, vzájomne sa podporovať, pomáhať si a zdieľať spolu svoje skúsenosti. Na tejto akcii sa so svojím tímom zameria na mužskú starostlivosť o pleť, pretože práve tvár je v popredných miestach toho, čo si ženy na mužoch všímajú.

Ondřej Calábek

Ondřej Calábek

Téma: Hypnotizujúca komunikácia

Ondřej Calábek je kouč, lektor a NLP Advanced Master Practitioner (v Čechách a na Slovensku je ich len pár). Vyrastal v Kanade a na Filipínach, ktoré ho veľmi ovplyvnili. Kombináciou NLP a alternatívnych techník (jeho starý otec Milan Calábek má v Prahe známu alternatívnu školu) pomohol za 7 rokov svojho pôsobenia stovkám ľudí zbaviť sa rôznych závislostí, strachov, fóbií, a tak zlepšiť ich životy. Dokázal pomôcť aj sám sebe a odstránil svoje neresti, ktoré ho obmedzovali a limitovali v raste. Na tréningu ťa naučí odhaliť tvoj primárny reprezentačný systém podľa NLP - aký je tvoj spôsob komunikácie, ako lepšie porozumieť iným ľuďom, ako rozprávať ich jazykom a ako tieto vedomosti využiť aj vo vzťahu so ženou.

Andrej Mažáry

Andrej Mažáry

Téma: Komunikácia so sebou

Líder Toastmasters Slovakia, pod svojim vedením a vzdelávaním dostal klub Slovenskí Toastmasters na pozíciu najlepšieho klubu na svete spomedzi skoro 16 000 klubov v 152 krajinách sveta. Zároveň je ako jediný na Slovensku držiteľom dvojnásobného ocenenia DTM (Distinguished Toastmaster). Za čas strávený s rečnením zistil, že je u nás veľmi veľa šikovných mladých ľudí. Veľmi často však majú jeden problém. Nevedia odprezentovať samých seba a to, čo dokážu. Nie je všetko len o sebavedomí, je aj o komunikácii. A rečnenie je komunikácia. A presne na to sa spoločne zameriame naživo na tejto akcii.

Monika Ludasová

Monika Ludasová

Téma: Sexi telo

Monika je trénerka a koučka s ocenením FitLeader Slovenska 2017 a výherkyňa česko-slovenskej súťaže Do Formy 2014. Vo svojich programoch premien pomaha ako ženám, tak aj mužom dosiahnuť ich vysnívané telá, ktoré sú nielen sexi, ale aj zdravé a výkonné. Trénuje v najznámejšom fighterskom gyme na Slovensku, je aj lektorkou nových trénerov a rehabilitačnej kliniky, spoluautorka kníh, svojho VIDEOKURZU a mnohých e-bookov o zdravom životnom štýle. Zameriava sa na všetky smery životného štýlu, ktoré človeka posúvajú k dokonalému telu a osobne ti odovzdá základné piliere, ktoré k nemu pomôžu aj tebe!

Stanislav Ličko

Stanislav Ličko

Téma: Ako lepšie chápať ženy

Stanislav Ličko je certifikovaný poradca v oblasti partnerských vzťahov a intimity. Pomáha chlapom vniesť do vzťahov viac porozumenia, tak aby mali doma spokojné partnerky. Je autorom projektu majstervposteli.sk a 3 online kurzov a 2 digitálnych kníh z oblasti intimity a partnerských vzťahov. Za 3 roky pomohol viac ako 1120 klientom zlepšiť partnerský a sexuálny život. Má za sebou 2 profesionálne a certifikované výcviky tantry a vedomej sexuality a na akcii ti prezradí, ako lepšie chápať ženy, ako priniesť do vzťahu vášeň a divokosť aj keď vyprchala, a ako môže žena s tebou zažívať také intímne zážitky a partnerský vzťah, aký doteraz nezažila so žiadnym iným chlapom.

Zoznámiš sa so mnou a s ostatnými chlapmi

Na tomto seminári budeš mať možnosť stretnúť sa so mnou a s ostatnými chlapmi, ktorých poznáš pravdepodobne len z Facebooku.

Ver mi, na živo je to o niečom úplne inom.

Budeš môcť prejaviť svoje myšlienky a názory. Pýtať sa otázky. Tvoj život sa začne meniť k lepšiemu a odstrániš zo svojho správania chyby, ktoré ťa brzdia mať výsledky v živote a u žien, po akých túžiš.

Čo si budeme klamať, ani ja nie som dokonalý 🙂

Spoznáš nových ľudí, nasmejeme sa spolu a naučíme sa niečo nové. Možno aj tebe niečo dopne a dostaví sa želaný AHA MOMENT, ktorý si tak dlho potreboval.

Chalani, ktorí už absolvovali tento živý tréning mi neraz povedali, že sa im podarilo vyriešiť dlhodobý problém so ženami.

Keď som sa ich po akcii v spätnej väzbe spýtal, v čom konkrétne im Magnet na ženy LIVE pomohol, len som sa usmieval:

Peter mi písal, že konečne už nemá traumu osloviť pekné dievča...

Tomáš by odporúčal z vlastnej skúsenosti prísť, lebo videá a články sú jedno, ale oproti živému tréningu je to nič….

Jančimu pomohol zmeniť pohľad na ženy a hlavne konečne pochopiť, ako na ne ísť

Ľuboš pochopil, kde konkrétne robil chyby a že ich dokáže dať konečne preč...

Terezke (jednej z pomocníčok) sa páčilo, že tam bolo veľa aktivít a praktických ukážok, ktoré ukázali chlapom ten správny smer, ako na ne…

Petr sa dokonca vyjadril, že to bol NAJLEPŠÍ tréning ohľadom žien, ktorý zažil - a to už na pár tréningoch bol.

Čo je na tomto tréningu najlepšie?

Spolu budeme NEUSTÁLE vykračovať z komfortnej zóny

Celý tréning som nadizajnoval tak, že budeš nonstop vystupovať zo svojej komfortnej zóny, aby si prekonával strach, ktorý ťa brzdí.

1

Ukážeme si, a potom aj prakticky vyskúšame, nielen ako odbúrať zábrany a naučiť sa komunikovať a vystupovať sebavedomo pri krásnych dievčatách, ale aj to, ako byť prirodzený, veriť si a dovoliť si robiť chyby.

Toto všetko bude mať vplyv na rozvinutie TVOJHO sebavedomia pri ľuďoch a schopnosť vybudovať si vzťahy so ženami, po akých si vždy túžil.

Vyzývam ťa, aby si sa čo najviac zúčastňoval týchto aktivít. Aj keď to môže znieť trošku “strašidelne”, všetko bude prebiehať v príjemnom prostredí a atmosfére. A hlavne zábavnou formou.

Koľko ďalších dôvodov, prečo
by si mal prísť, ešte potrebuješ?

 • Máš možnosť vystúpiť mimo tvoju komfortnú zónu prostredníctvom cvičení, aktivít a okamžitého tréningu nových zručností v praxi
 • Získaš aktuálne know-how a nové informácie, ako sa posunúť vo svojom živote ďalej, odo mňa a ďalších mojich 8 exkluzívnych hostí
 • Stretneš aj iných chlapov, ktorí na sebe pracujú a s ktorými sa môžete spoločne posúvať ďalej
 • Získaš priamo na mieste neoceniteľnú spätnú väzbu aj od žien, s ktorými si všetky aktivity a cvičenia môžeš ihneď natrénovať
 • Zažiješ si skvelú a priateľskú atmosféru, namotivuješ sa a nakopneš sa opäť do práce na sebe
 • A v neposlednom rade získaš mnoho AHA momentov pre svoj život, ako sa môžeš aj naďalej zlepšovať po všetkých stránkach, byť lepším chlapom a prinášať ženám lepšie zážitky...

Toto všetko v príjemnom a podpornom prostredí

Veľa chlapov príde na tréning a nevie, čo od neho môžu očakávať.

Najčastejšie sa chcú zoznámiť s novými ľuďmi, vidieť ma naživo a dozvedieť sa niečo zaujímavé. Sú proste zvedaví, aké to bude naživo a ako to tu bude vyzerať.

Neraz ich prekvapí uvoľnená atmosféra a priateľské prostredie, kde sa na nič nehráme. Ani ja, ani oni.

Mnohí dokonca chodia opakovane, pretože už vedia, čo ich čaká a že sa môžu aj oni znovu posunúť niekam ďalej.

V čom je tento tréning iný ako ĎALŠÍ LEVEL?

Možno sa sám seba pýtaš, v čom je tento živý tréning iný ako môj 1-dňový Ďalší level.

Veľmi dobrá otázka.

Na Ďalšom leveli sme detailnejšie riešili to, ako konkrétne môžeš zvýšiť svoju hodnotu v 10 oblastiach, ktoré z teba robia lepšieho chlapa. V jednoduchosti povedané, akú “hodnotu” pre ženy máš, podľa toho ich budeš do svojho života priťahovať.

Ok, ale čo ak ich do svojho života pritiahneš? Ako sa s nimi zoznámiš, aby ťa neodmietli? Čo im povieš ďalej, aby si sa nezasekol? Ako získaš na ne kontakt, aby ti ho aj dali? Ako ich pozveš von, aby sa chceli stretnúť? Ako to zvládneš na prvom stretnutí tak, aby chcela s tebou viac? Oveľa viac?

To už riešim konkrétne na 3-dňovom živom tréningu Magnet na ženy LIVE, kde si na všetky tieto otázky nie len zodpovieme, ale si ich aj v praxi spolu natrénujeme. Priamo so ženami.


V rámci vstupenky na 3-dňový intenzívny živý tréning Magnet na ženy LIVE získavaš:

 • 3 dni nabité praktickými cvičeniami a informáciami odo mňa a mojich hostí
 • Podporné materiály na celé tri dni
 • Večerné VIP stretnutie so mnou, babami a mojimi hosťami
 • BONUS Online kurz Ako lepšie rozumieť ženám (v hodnote 197€ ZDARMA)
 • Garancia vrátenia peňazí

Kedy a kde sa stretneme na živom tréningu Magnet na ženy LIVE?

Stretneme sa v Hoteli Color v Bratislave už 5.-7.5. 2018 (v sobotu-pondelok).

Začíname o 9:00 registráciou.

Detailné inštrukcie ťa čakajú po objednaní vstupenky.

Tešíme sa na teba.

Máš ešte akékoľvek otázky alebo ti nie je čokoľvek na 100% jasné?

Možno máš ešte pár otázok alebo ti nie je niečo jasné. To je v poriadku. Pravdepodobne je to moja chyba a nevyjadril som sa úplne presne.

Ak máš akékoľvek otázky, tak nám napíš email na podpora@akozbalit.sk.

Na tvoje otázky ti odpovie moja manželka Evka. Pracuje bežne od 9:00 do 15:00. Ak to nestihne v tom čase, tak ti odpovie nasledujúci pracovný deň.

Pamätaj - Neexistuje hlúpa otázka, tak sa pýtaj naozaj na čokoľvek.

Teším sa na stretnutie s tebou na živom tréningu Magnet na ženy LIVE.