Dostaň sa na ďalší level A PRIŤAHUJ O ÚROVEŇ LEPŠIE ŽENY UŽ O 3 MESIACE!

Drahý priateľu,

spýtam sa ťa to rovno. Úprimne. Bez chodenia okolo horúcej kaše.

Vieš, že by si mal na sebe pracovať, aby si nebol konečne sám a mal si vo svojom okolí lepšie ženy. Na tom sa, myslím, zhodneme obaja. Je tak?

 

Máš však život, aký chceš? Máš nádhernú a milujúcu priateľku? Môžeš si vyberať z množstva krásnych a zaujímavých žien, ktoré sa ti páčia? Musíš ich dokonca odháňať?

Je možné, že keď čítaš tieto riadky, tak krútiš hlavou.

Jediná vec, ktorá ťa delí od lepších výsledkov, je prax. Začať konečne robiť to, čo už podvedome vo vnútri tušíš. Že bude treba zdvihnúť zadok a vziať si to, čo chceš! Nemám pravdu?

Je na čase, aby si bol konečne spokojný sám so sebou a mal vo svojom okolí dostatok zaujímavých a krásnych žien, ktoré ťa chcú a z ktorých si ty môžeš vyberať.

Môj praktický živý tréning “Ďalší level” ťa naučí, ako na sebe začať pracovať krok po kroku a odhalí ti všetky tajomstvá príťažlivých a žiadaných chlapov.

A nie, milióny na účte, vypracované telo či bavorák pred domom to nie sú (aj keď potešia).

Tento tréning som navrhol tak, aby bol pre teba čo najviac praktický, vychádzal si zo svojej komfortnej zóny a dal som ti do rúk nástroje ako na sebe pracovať, ktoré môžeš začať ihneď využívať vo svojom živote a zvyšovať tak svoju hodnotu.

Aké výsledky dosahujú chlapi, ktorí zaviedli veci zo živého tréningu do praxe?

Z týchto chalanov sa nestali zo dňa na deň milionári. Nevyhrali v športke, nekúpili si drahé auto a ani nezačali baliť baby s naučenými fintami po uliciach a pýtať od nich rad za radom čísla.

Nemali dokonca ani “šťastie”. Len sa riadili jednoduchými pravidlami a pracovali hlavne na sebe. Čo to znamená?

Dnes je tu pre teba obrovská príležitosť

To, či máš alebo nemáš u ženy šancu, zistíš veľmi jednoducho.

Dovoľ mi ukázať ti to na jednoduchom príklade, ktorý hneď pochopíš.

Keď sa ťa spýtam, akú ženu by si chcel, čo ti napadne? Keď si chlap, ako ja, tak pravdepodobne sa ti vybaví nenormálne krásna, štíhla kočka s tým najmilším úsmevom, plnými perami a prsiami, dlhými nohami a zadkom akurát do ruky.

No a potom do toho by mala ešte vedieť variť, upratovať, starať sa o teba, o deti, byť inteligentná, nezávislá, sexuchtivá… a všetky tie ostatné veci okolo 🙂

A teraz sa zamysli, kde sa momentálne v tvojom živote nachádzaš ty. Na akej úrovni? Aké máš sebavedomie? Koľko zarábaš? Ako vystupuješ v spoločnosti žien? Ako sa obliekaš? Ako si užívaš život? Čo si vybudoval? Zjednoduším to… Akú máš HODNOTU?

Ak si odpovedal, že si sebavedomý, schopný, zabezpečený, vtipný, zaujímavý, šarmantný, charizmatický chlap, ktorý veľa cestuje, má vlastný dom, auto a skvelú prácu či biznis, tak ti gratulujem, vyššie spomínané ženy musíš od seba odháňať (ale to by si práve asi nečítal tieto riadky, nemám pravdu?).

Ak je tvoja odpoveď iná, tak pravdepodobne si pre túto ženu nezaujímavý a v najlepšom prípade kamarát.

Aby si si to vedel predstaviť aj na obrázku, tak ak je tvoja tvoja hodnota < jej hodnota, tak sa ešte veľmi dlho budeš trápiť pri získavaní žien, po ktorých ty sám túžiš a ktoré sa ti aj páčia.

Toto nie je pre každého!

Ja nevravím, že neexistujú skratky, triky, finty a rôzne manipulatívne techniky, vďaka ktorým dokážeš ženu oblbnúť, zhodiť jej hodnotu, dočasne zvýšiť tú svoju a dostať ju do postele…

Áno, existujú a viem o nich. No to je veľmi krátkozraké, nemorálne a ty na ďalší deň budeš presne ten istý chlap, aký si bol predtým.

A ona? V tom lepšom prípade bude iba nasratá. V tom horšom? Sklamaná a zhodíš jej sebavedomie. A to predpokladám ženám robiť nechceš. Ak áno, prosím, opusti ihneď túto stránku.

Chceš sa posunúť na ďalší level?

Dá sa tú “deviatku” či “desiatku” získať aj inak? Čestne a s tým, že ju nie len získaš, ale si ju dokážeš aj udržať? Dni, týždne, mesiace či dokonca roky?

A čo keby som ti povedal, že takéto niečo je možné dnes už aj pre teba.

Zaujíma ťa to?

Organizujem živý tréning, na ktorom ti dám do rúk konkrétne nástroje a stratégie, vďaka ktorým sa posunieš minimálne o jeden level v priebehu nasledujúcich 3 mesiacov (nech sa nachádzaš na ktoromkoľvek stupienku).

Vďaka čomu ihneď spozoruješ, že sa na teba ženy v tvojom okolí inak pozerajú a tie, ktoré ťa doteraz prehliadali a ignorovali, začnú zrazu nad tebou uvažovať.

Ako si tým môžem byť taký istý?

Čítaš môj blog, pozeráš videá a postupne ti to všetko začína dochádzať… K tomu, aby si mal ženy a život, po ktorom túžiš, budeš musieť zmeniť najprv seba.

Vysvetlím…

Kedysi som býval taký ťuťko. Hanblivý, nesebavedomý introvert, ktorý sa nevedel ani prihovoriť žene. Mal som dlhé vlasy, bol som vychudnutý a obliekal som sa otrasne (teda aspoň podľa mojej ženy). Tá “šestka” na stupnici. Možno aj menej.

Aj preto som bol pre ženy len kamarát a chodili sa ku mne akurát tak vyplakať.

Myslel som si, že nie som dosť dobrý a nevidel som ani dôvod, prečo by mali so mnou ženy niečo riešiť. Vôbec som nebol ako tí ostatní chalani, ktorí vymetali po víkendoch diskotéky a bary a ešte v ten večer odchádzali s nejakou novou kočkou, ktorú dovtedy vôbec nepoznali.

Pre mňa to bolo jasné: Ja som ženy nemal, oni ich mali. Keď som ja nemal ženu, niekto predsa musel mať dve 🙂

No postupne mi to začalo dochádzať, s čím viac ženami som prichádzal do kontaktu. Všimol som si zaujímavú vec. Ženy v mojom okolí boli len odrazom mňa samého. Čo som vyžaroval, to som priťahoval.

Ako som mohol čakať, že budem priťahovať tie dlhonohé prsnaté krásky, keď ja sám som za veľa nestál? Na ich mieste by som o seba ani nezakopol. Bolo treba so sebou niečo robiť.

Z NULY HRDINA

Mesiace ubiehali a ja som začal pracovať primárne na sebe. Na ženy som ani nemal čas. Vykašlal som sa na školu a chcel som rozbehnúť niečo na vlastnú päsť. Začal som čítať knihy, chodiť v obleku a stretávať sa s mnohými úspešnými ľuďmi.

Sledoval som, čo robia a každý jeden deň som rástol. V roku 2009 som začal chodiť do posilky a z 5kg jednoručiek (ktoré mi teda dávali riadne zabrať!) sa onedlho stali 16kg.

Ostrihal som vlasy, zmenil som postupne šatník a tým, že som sa vzdelával, makal som na sebe a ženy šli bokom (už som ich nestaval na piedestál a neboli pre mňa tak dôležité), som začal meniť aj svoje myslenie.

Moje myslenie ovplyvňovalo moje správanie a moje správanie moje výsledky.

A potom, 1.2.2010 sa to stalo. Mal som prvú babu. Dohodli sme sa, že pôjdeme spolu na prvé stretnutie na pohárik červeného a následne, ešte v ten večer, sme šli spolu do šéfovej kancelárie…

22 rokov som čakal na “tú pravú”, ale... Človek mieni, pánboh mení, vieš ako.

Ešte ten mesiac som bol s druhou. V marci ďalšia. Apríl ešte jedna…

So ženami sa akoby roztrhlo vrece. A ja som sa pýtal sám seba: “Čo sa stalo?!”

Pochopil som, že ženy boli stále tie isté. Len ja som sa zmenil. Ony tu boli vždy. Krásne, sexi, plné túžby, chute a čakali, kým ich objavím a kým sa dostanem “na ich úroveň”.

Až vtedy si ma začali všímať. Úplne samé.

Získaval som skúsenosti a makal som na sebe až tak, že som mal konečne nárok aj na takúto ženu:

Celkom rozdiel oproti vlasatému, vychudnutému večnému kamarátovi, čo povieš? 🙂

Oplatí sa na sebe poctivo pracovať miesto skúšania trikov? Ty sa rozhodni

Je toľko nádherných “vedľajších účinkov” toho, keď sa začne prirodzene zvyšovať tvoja hodnota a ty budeš stúpať krôčik po krôčiku ďalej.

Tým, že budeš pracovať na sebe a nie na nejakých technikách na oblbovanie žien, spozoruješ u seba nasledovné:

 • Nemusíš ženy do ničoho nútiť ani ich presviedčať, pretože to budú chcieť samé
 • Budeš si môcť vyberať ženy z inej “kategórie”
 • Začneš sa cítiť skvele a prirodzene aj pri krásnych ženách
 • Zlepší sa celkovo tvoj život, nie len čo sa týka žien
 • Budeš sa môcť pozrieť do zrkadla a s kľudom chodiť po ulici
 • Ženy ťa nebudú medzi svojimi kamarátkami ohovárať, ale chváliť

A to nehovorím o tvojom novom vyššom sebavedomí, väčšej charizme a úsmevoch od žien kamkoľvek vkročíš.

Čo sa na živom tréningu Ďalší level dozvieš?

Tento tréning som navrhol tak, aby bol pre teba čo najviac praktický, vychádzal si zo svojej komfortnej zóny a dal som ti do rúk nástroje práce na sebe, ktoré môžeš začať ihneď využívať vo svojom živote a zvyšovať tak svoju hodnotu.

Ako som už naznačil, príťažlivých a žiadaných chlapov spája to, že sa sústredia primárne na seba a zvyšovanie svojej hodnoty a priťahujú tak do svojho života krásne a zaujímavé ženy automaticky.

 • Dám ti 4 konkrétne kroky k úspechu (u žien), ktoré ti popíšu presný návod, ako sa dostaneš z miesta, kde sa práve nachádzaš, do raja plného žien, z ktorých si môžeš ty vyberať
 • Odhalím ti môj unikátny koncept s názom “Koleso Magnetu na ženy”, o ktorom doteraz vedeli len účastníci môjho 247 € semináru, vďaka ktorému odhalíš svoj skrytý potenciál a presné miesta, na ktorých máš pracovať úplne najskôr, aby sa tvoja hodnota zvýšila čo najrýchlejšie
 • Osvojíš si tajomstvá myslenia príťažlivých chlapov, vďaka čomu postupne začneš meniť svoje myslenie aj ty (a so zmenou myslenia prichádza zmena správania a následná zmena výsledkov)
 • Názorne si ukážeme, prečo je ti všetka teória o ženách z blogu, videí a kurzov “na dve veci”, pokiaľ nespravíš jeden veľmi dôležitý krok, na ktorý väčšina chlapov nemá gule (a preto nemajú ženy)
 • Dostaneš odo mňa 10 reálnych a konkrétnych tipov, ako môžeš zvyšovať svoju hodnotu a priťahovať tak lepšie ženy
 • Na vlastnej koži sa presvedčíš, ako za pár sekúnd jednoduchou zmenou svojho tela dokážeš byť sebavedomejší, čo môžeš potom začať využívať kedykoľvek a kdekoľvek, kam vkročíš (a byť vnímaný ako charizmatickejší a dominantnejší chlap)
 • Budeš mať na živom tréningu možnosť pravidelne vystupovať zo svojej komfortnej zóny, čo bude mať za následok zvýšenie tvojho sebavedomia a budeš si viac veriť
 • Dozvieš sa odo mňa len tie najlepšie a najrýchlejšie postupy budovania osobnej príťažlivosti zo všetkých mojich programov, ktoré fungujú univerzálne a pomôžu ti stať sa lepším chlapom v čomkoľvek, čo budeš robiť
 • Prezradím ti PRESNE, čo funguje a čo máš robiť, aby si bol pre ženy zaujímavejší chlap. Žiadne chodenie okolo horúcej kaše. Aj ja som rád, keď je človek ku mne priamy a baví sa so mnou narovinu a nemusím si nič domýšľať.

Nie si v tom sám! Spoznaj mňa aj ostatných chlapov

Na túto akciu jednoducho musíš prísť. Pretože, kto na takéto akcie chodí? Žiadni zúfalí chlapi, ako si mnohí myslia. Ale TOP 1% chlapov, ktorí chcú na sebe pracovať a posúvať sa ďalej. Jednoducho tam musíš byť, keď chceš byť medzi najlepšími a držať s nimi krok.

Títo ľudia budú mať tie najlepšie stratégie, najlepšie postupy a to, čo funguje dnes a keď sa s nimi stretneš, tak môžete rásť spoločne, byť parťáci, nakopávať a motivovať sa a už nikdy nebudeš musieť byť v tomto sám a porastieš oveľa rýchlejšie.

Tým, že prídeš na Ďalší level, budeš členom hnutia chlapov, ktorí na sebe makajú a chcú prinášať ženám lepšie zážitky ... spoločnými silami zmeníme a povýšime vzťahy medzi mužmi a ženami u nás.

A taktiež získaš prístup aj ku mne. Podáme si ruku a pokojne spolu prehodíme pár slov. Budeš mať jednu z mála možností stretnúť a vidieť ma osobne (keďže žijem ďaleko, tak akékoľvek pozvania na pivá či kávy odmietam).

Prídu aj ženy. A nie hocijaké…

Hádaj čo?

Moje krásne, inteligentné kamarátky a známe sa už nevedia dočkať, kedy ťa spoznajú!

Mnohé mi prisľúbili, že na túto akciu prídu.

Budeš môcť:

 • Pokecať s nimi voľne cez prestávky
 • Spraviť si s nimi fotku
 • Získať od nich spätnú väzbu
 • Zapájať sa s nimi do cvičení a aktivít
 • Spoznať z “prvej línie” myslenie krásnych a zaujímavých žien

Uč sa od tých, ktorí majú výsledky

Živým tréningom ťa bude sprevádzať:


Michal Kopecký

Autor bestsellerov Príťažlivosť a Ako ju získať a zakladateľ blogu akozbalit.sk. Pomáha chlapom stať sa schopnejšími a príťažlivejšími a prinášať tak ženám lepšie zážitky. Jeho kurzami a živými tréningami do dnešného dňa prešlo vyše 3500 chlapov. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty „pickuperov“.


ÁNO! Chcem vstupenku na živý seminár Ďalší Level

POZOR! Až o 25% výhodnejšia vstupenka pre tých najrýchlejších (zostáva 21ks).

Benefity VIP

97 € 127 €

Počet zvýhodnených vstupeniek 21 kusov
Vstupenka na jednodňový živý tréning
Bonus #1 - MEGA ŤAHÁK 101 tipov pre zvýšenie sebavedomia (v hodnote 47€)
Bonus #2 - Online kurz Vyšší sociálny status
(v hodnote 197€)
Detailný praktický manuál
Obed
Koučingové kolečko: Spätná väzba od žien
Spoločná večerná afterpárty s Michalom, tímom a kočkami

Ku vstupenke získaš navyše aj tieto 2 mega bonusy

BONUS #1:
MEGA ŤAHÁK 101 tipov pre zvýšenie sebavedomia
(zdarma v hodnote 47 €)

BONUS #2:
Online kurz Vyšší sociálny status
(zdarma v hodnote 197 €)

Budeš úplne ohromený alebo ti vrátim peniaze a zaplatím aj za tvoje ubytovanie a cestu!

Môj obsah a know-how, o ktoré sa s tebou podelím, je to najlepšie, čo môžeš v tejto oblasti u nás získať. A za tým si stojím.

Tu je moja ponuka. Keď prídeš na môj živý tréning a po celom dni nebudeš úplne ohromený tým, čo som pre teba prichystal... nie len, že budeš spokojný, toto nie je nejaká garancia “spokojnosti”.

Kapacita miestnosti je obmedzená

Ako si si všimol, vstupeniek je len určitý počet. Keď sa minú, tak sa minú. Preto si čím skôr uchmatni svoju VIP vstupenku.

Dátum a miesto konania

10.3.2018 v Bratislave

Čo na to všetko hovoria chlapi?
Inšpiruj sa nimi a posuň sa aj ty na Ďalší level


Čo všetko ťa čaká?

Najčastejšie kladené otázky

Ako dostanem svoju vstupenku?

Na tvoj email ti po úhrade zašleme potvrdenie o kúpe vstupenky a elektronickú vstupenku. Nemusíš si ju nosiť so sebou, pri registrácii v deň živého tréningu budeme mať menný zoznam účastníkov.

Kedy a kde sa živý tréning uskutoční?

Živý tréning Ďalší level sa uskutoční 10.3.2018 v Bratislave. Približný začiatok je 8:30 a predpokladaný koniec 18:00 (časy sú len orientačné). Podrobné inštrukcie obdržíš po objednaní vstupenky.

Bude zabezpečené aj občerstvenie?

V cene vstupenky je zahrnuté občerstvenie vo forme vody s citrónom a obed.

Ako sa mám na živý tréning obliecť?

Obleč sa pohodlne, radšej teplejšie, pretože priestory sú klimatizované a vetrané, aby sme mali na živom tréningu vždy čerstvý vzduch a aby si sa cítil spokojne. Nevyžadujeme žiadne formálne oblečenie.

Máš ešte nejaké otázky?

Ak ti je niečo nejasné alebo chceš sa spýtať čokoľvek ohľadom živého tréningu, kontaktuj nás na tel.č. +421 948 887 882 (Petra, od 13:00 - 17:00) alebo emailom petra@akozbalit.sk.

Vidíme sa a rád ťa spoznám osobne,
Michal